Mazes & More

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 178.2 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Andres Baksai
450 zorlu labirentin yer aldığı Mazes & More oyununu sizde cihazınıza yükleyebilir, zorlu seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Klasik labirent bulmaca oyunlarından biri olan Mazes & More, yetişkinler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklar için kolay seviyelerin yer aldığı bu oyunda yetişkinler için de oldukça zorlu seviyeler bulunmaktadır. Sadece parmağını kaydırarak oynayabileceğiniz bu oyunda yapmanız gereken şey; bir çıkış yolu bulmaktır.

Labirentten kurtulmak için belirli noktalardan duvarlara doğru ilerleyebileceğiniz bu oyunda minimal 2D grafikler ve eğlenceli bölümler sizlere eşlik edecektir.

Kolay kullanımı ve eğitim kontrolleri ile rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunu oynarken klasik ve retro bir labirent oyununu oynuyor gibi hissedebilirsiniz. Yeni oyun modları ile daha eğlenceli seviyelerin yer aldığı Mazes & More oyunu oldukça kolay bir ara yüze de sahiptir.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda aynı zamanda eğlenceli tweaksler ve sürprizler de yer almaktadır. 5 kategoriden oluşan Mazes & More oyununda klasik, düşmanlar, buz zemin ve zaman deneme gibi bölümler de bulunuyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı seviyelerin yer aldığı bu oyunda dilerseniz çocuklar için oluşturulan kolay labirentler oynamaya başlayabilir, kendinizi geliştirdikçe zorlu labirentlerde ilerleyebilirsiniz.

Sizde labirent macerasını doyasıya yaşamak istiyorsanız Mazes & More oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, karmaşık duvarlar arasından çıkış yoluna ulaşabilirsiniz!

 

 

 

Mazes & More indir
DİĞER SÜRÜMLER